Reference

Co o nás říkají naši klienti?

 

Díky kampaním na Facebooku a Instagramu jsme podpořili prodej medů v offline prodejnách a nasbírali nové fanoušky na sociální sítě. Ocěňuji především pečlivost a spolehlivost, s jakou naše spolupráce probíhala.

Mária Svoreňová, Apimel
Mária Svoreňová Marketing Manager Apimel

Působíme ve vysoce konkurenčním prostředí. Digipanda nám pomohla efektivně nastavit a průběžně ladit naše PPC kampaně. Dvouciferný růst, který si každoročně držíme, je zásluhou také jejich skvělé práce a odbornosti v online marketingu.

Jiří Neužil, NK Translators
Jiří Neužil CEO NK Translators

Jsme IT firma a expandujeme do celého světa, Digipanda pochopila náš byznys a nastavila pro nás efektivní kampaně, díky kterým roste počet leadů.

Andrea Hrubá, Flowmon Networks
Andrea Vaverková Marketing Director Flowmon Networks

Abychom si udrželi pozici jedničky na trhu, potřebovali jsme optimalizovat svůj web. Byli jsme překvapeni kvalitou i rozsahem technického SEO auditu, který jsme obdrželi.

Ondřej Pilný, ICO Index
Ondřej Pilný CEO ICO Index

Potřebovali jsme obsahovou strategii, abychom věděli, jaký obsah tvořit pro naše zákazníky. Nyní máme jasný plán, kterého se můžeme držet.

Boris Bošiak, Reservio
Boris Bošiak CEO Reservio

V Digipandě vytvořili nové PPC kampaně a zároveň nám pomohli s přechodem na nový web. Nakonec pro nás připravili školení, takže si PPC kampaně budeme moci spravovat sami.

Adam Šoukal, Roger
Adam Šoukal CEO Roger