Služby

Vyberte si

naše služby


Strategie je základem, bez kterého se v marketingu neobejdete. Vytvoříme vám přehledný plán, jak dosáhnout obchodních cílů v digitálním prostředí. Zjistíme, kdo jsou vaši klienti, jak s nimi komunikovat a kde je oslovit.
PPC z anglického Pay Per Click, česky platba za kliknutí, je jedním z nejefektivnější nástrojů online marketingu. Mezi jeho hlavní výhody patří rychle dosažitelné výsledky a efektivní kontrola návratnosti investic.
Optimalizace pro vyhledávače (zkráceně SEO) je zcela zásadní pro dlouhodobou úspěšnost většiny webů. Cílem SEO by měl být růst relevantní “organické” návštěvnosti, která výrazně ovlivňuje míru návratnosti investic do online marketingu.
Obsahová strategie je komplexní manuál pro tvorbu obsahu relevantního vůči vaší cílové skupině. Pomůže vám tvořit smysluplný obsah, který bude rezonovat s vaší cílovou skupinou.
Sociální sítě nabízí široké možnosti pracovat s vlastní komunitou i oslovit nové potenciální publikum. Díky informacím, které o sobě uživatelé poskytují, lze reklamu na sociálních sítích velmi přesně zacílit. Obávat se jich nemusí ani B2B firmy.
Marketingové konzultace jsou skvělým nástrojem, jak objevit a využít potenciál digitálního marketingu pro vaši firmu. Nabídneme vám nový pohled na váš byznys.