Online marketing pro B2B

Online marketing pro B2B společnosti vyžaduje specifický přístup. Narozdíl od klasického e-commerce a internetových obchodů pro koncové zákazníky vyžaduje detailnější znalosti produktů a služeb. Poskytujeme online marketing pro české i zahraniční trhy.

Náš přístup

Základem práce v B2B prostředí je pro nás důkladný sběr informací formou analýz a briefů. Čím více dat posbíráme, tím lepší služby můžeme dodat. Jsme zvyklí spolupracovat na velkých projektech, klidně i s více odděleními firmy klienta.

Jaké služby nabízíme?

Když se řekne B2B online marketing, lidé si často představí LinkedIn. Ostatní nástroje zůstávají neprávem trochu stranou. Nejlepších výsledků přitom z pravidla dosahujeme pomocí placené i organické návštěvnosti z vyhledávačů.

Rozcestník služeb

Proč u nás?

V online marketingu máme mnohaleté zkušenosti, ať už se jedná o menší lokální firmy nebo globálně působící společnosti. Vycházíme z principů growth marketingu a snažíme se optimalizovat celou cestu zákazníka.

30 minutová konzultace zdarma

Poradíme, s čímkoliv si nevíte rady. Nezávazně. Vyplňte svoje kontaktní údaje a ozveme se vám.

Reference

Andrea Hrubá, Flowmon Networks

Jsme IT firma a expandujeme do celého světa, Digipanda pochopila náš byznys a nastavila pro nás efektivní kampaně, díky kterým roste počet leadů.

Andrea Vaverková Marketing Director Flowmon Networks
Adam Šoukal, Roger

V Digipandě vytvořili nové PPC kampaně a zároveň nám pomohli s přechodem na nový web. Nakonec pro nás připravili školení, takže si PPC kampaně budeme moci spravovat sami.

Adam Šoukal CEO Roger