Online marketing pro B2B

Online marketing pro B2B společnosti vyžaduje specifický přístup. Narozdíl od klasického e-commerce a internetových obchodů pro koncové zákazníky vyžaduje detailnější znalosti produktů a služeb. Poskytujeme online marketing pro české i zahraniční trhy.

Náš přístup

Základem práce v B2B prostředí je pro nás důkladný sběr informací formou analýz a briefů. Čím více dat posbíráme, tím lepší služby můžeme dodat. Jsme zvyklí spolupracovat na velkých projektech, klidně i s více odděleními firmy klienta.

Jaké služby nabízíme?

Když se řekne B2B online marketing, lidé si často představí LinkedIn. Ostatní nástroje zůstávají neprávem trochu stranou. Nejlepších výsledků přitom z pravidla dosahujeme pomocí placené i organické návštěvnosti z vyhledávačů.

Rozcestník služeb

Kdo nejlépe využije naše služby?

Naše služby nejlépe využijí středně velké až velké B2B firmy. Na geografické působnosti příliš nezáleží, máme zkušenosti s marketingem v desítkách zemí světa i v Česku.

Pokud vás zajímá víc, napište nám. Rádi si s vámi domluvíme nezávaznou konzultaci.

30 minutová konzultace zdarma

Poradíme, s čímkoliv si nevíte rady. Nezávazně. Vyplňte svoje kontaktní údaje a ozveme se vám.

Reference

Andrea Hrubá, Flowmon Networks

Jsme IT firma a expandujeme do celého světa, Digipanda pochopila náš byznys a nastavila pro nás efektivní kampaně, díky kterým roste počet leadů.

Andrea Vaverková Marketing Director Flowmon Networks
Adam Šoukal, Roger

V Digipandě vytvořili nové PPC kampaně a zároveň nám pomohli s přechodem na nový web. Nakonec pro nás připravili školení, takže si PPC kampaně budeme moci spravovat sami.

Adam Šoukal CEO Roger