Marketingové konzultace

Marketingové konzultace jsou skvělým nástrojem, jak objevit a využít potenciál digitálního marketingu pro vaši firmu. Nabídneme vám nový pohled na váš byznys.

Jaké služby nabízíme?

Poskytujeme konzultace digitálního marketingu i jeho dílčích oblastí. Poradíme vám v oblasti SEO, PPC, sociálních sítí nebo tvorby webu.

Jak to probíhá?

Konzultace probíhají formou osobních setkání u vás ve firmě nebo online prostřednictvím Skype callu či Google Hangouts. Na základě vašich požadavků si připravíme obsah konzultace. Nejedná se o vyčerpávající školení, ale spíše dialog obou stran, během něhož budeme hledat společná řešení vaší aktuální situace.

Proč u nás?

V digitálním marketingu máme mnohaleté zkušenosti, ať už se jedná o správu online kampaní nebo strategická řešení. Specializujeme se na B2B marketing, SaaS marketing, technologické firmy a startupy.

Kolik to stojí?

Marketingové konzultace provádíme nejčastěji prostřednictvím Skypu, Google Hangouts nebo jiné online služby. Případně se můžeme domluvit na osobní schůzku. Cena konzultace je 1 500 Kč/hod. bez DPH.

Pokud vás zajímá víc, napište nám. Rádi si s vámi domluvíme nezávaznou konzultaci.

30 minutová konzultace zdarma

Poradíme, s čímkoliv si nevíte rady. Nezávazně. Vyplňte svoje kontaktní údaje a ozveme se vám.

Reference

Andrea Hrubá, Flowmon Networks

Jsme IT firma a expandujeme do celého světa, Digipanda pochopila náš byznys a nastavila pro nás efektivní kampaně, díky kterým roste počet leadů.

Andrea Vaverková Marketing Director Flowmon Networks