Marketingové konzultace

Marketingové konzultace jsou skvělým nástrojem, jak objevit a využít potenciál digitálního marketingu pro vaši firmu. Nabídneme vám nový pohled na váš byznys.

Jaké služby nabízíme?

Poskytujeme konzultace digitálního marketingu i jeho dílčích oblastí. Poradíme vám v oblasti SEO, PPC, sociálních sítí nebo tvorby webu.

Jak to probíhá?

Konzultace probíhají formou osobních setkání u vás ve firmě nebo online prostřednictvím Skype callu či Google Hangouts. Na základě vašich požadavků si připravíme obsah konzultace. Nejedná se o vyčerpávající školení, ale spíše dialog obou stran, během něhož budeme hledat společná řešení vaší aktuální situace.

Proč u nás?

V online marketingu máme mnohaleté zkušenosti, ať už se jedná o menší lokální firmy nebo globálně působící společnosti. Vycházíme z principů growth marketingu a snažíme se optimalizovat celou cestu zákazníka.

Kolik to stojí?

Marketingové konzultace provádíme nejčastěji prostřednictvím Skypu, Google Hangouts nebo jiné online služby. Případně se můžeme domluvit na osobní schůzku. Cena konzultace je 1 500 Kč/hod. bez DPH.

30 minutová konzultace zdarma

Poradíme, s čímkoliv si nevíte rady. Nezávazně. Vyplňte svoje kontaktní údaje a ozveme se vám.

Reference

Andrea Hrubá, Flowmon Networks

Jsme IT firma a expandujeme do celého světa, Digipanda pochopila náš byznys a nastavila pro nás efektivní kampaně, díky kterým roste počet leadů.

Andrea Vaverková Marketing Director Flowmon Networks