Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače (zkráceně SEO) je zcela zásadní pro dlouhodobou úspěšnost většiny webů. Cílem SEO by měl být růst relevantní “organické” návštěvnosti, která výrazně ovlivňuje míru návratnosti investic do online marketingu.

Jaké služby nabízíme?

Poskytujeme komplexní SEO pro české i mezinárodní weby.

SEO audit

Provedeme kompletní technickou analýzu vašeho webu. Zkontrolujeme všechny podstatné faktory ovlivňující dohledatelnost, indexaci a průchodnost. Nalezneme případné nedostatky a dodáme podklady k jejich opravě.

SEO konzultace

Dlouhodobá spolupráce při které konzultujeme technické i obsahové úpravy webu a jeho další vývoj. Napravíme případné přešlapy a pomůžeme vytěžit maximum z vynaložených prostředků.

Tvorba obsahové strategie

Říká se, “Content is King”, a my vám s ním pomůžeme. Obsahová strategie je komplexní manuál pro tvorbu obsahu relevantního vůči vaší cílové skupině. Součástí strategie jsou i vzorové materiály a návod, jak samotný obsah tvořit.

Tvorba linkbuildingové strategie

Vyhledávače používají zpětné odkazy jako signál, který značí autoritu webu. Následně tento signál využívají pro řazení výsledků ve vyhledávání. Pomůžeme vám najít cestu, jak rozšířit vaše odkazové portfolio.

Jak to probíhá?

V ideálním případě je SEO specialista zapojen už do procesu tvorby nového webu. Může tak pomoci například s analýzou klíčových slov a návrhem informační architektury. Pokud se dostaneme k již fungujícímu webu, pak začínáme SEO auditem.

Kdo nejlépe využije naše služby?

Naše služby využijí jak začínající projekty, tak i velké firmy. Na geografické působnosti příliš nezáleží. Máme zkušenosti s lokálním SEO i optimalizací velkých vícejazyčných webů.

Pokud vás zajímá víc, napište nám. Rádi si s vámi domluvíme nezávaznou konzultaci.

Kontaktujte nás

Reference

Ondřej Pilný, ICO Index

Abychom si udrželi pozici jedničky na trhu, potřebovali jsme optimalizovat svůj web. Byli jsme překvapeni kvalitou i rozsahem technického SEO auditu, který jsme obdrželi.

Ondřej Pilný CEO ICO Index