Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače (zkráceně SEO) je zcela zásadní pro dlouhodobou úspěšnost většiny webů. Cílem SEO by měl být růst relevantní “organické” návštěvnosti, která výrazně ovlivňuje míru návratnosti investic do online marketingu.

Jaké služby nabízíme?

Poskytujeme komplexní SEO pro české i mezinárodní weby.

SEO audit

Provedeme kompletní technickou analýzu vašeho webu. Zkontrolujeme všechny podstatné faktory ovlivňující dohledatelnost, indexaci a průchodnost. Nalezneme případné nedostatky a dodáme podklady k jejich opravě.

SEO konzultace

Dlouhodobá spolupráce při které konzultujeme technické i obsahové úpravy webu a jeho další vývoj. Napravíme případné přešlapy a pomůžeme vytěžit maximum z vynaložených prostředků.

Tvorba obsahové strategie

Říká se, “Content is King”, a my vám s ním pomůžeme. Obsahová strategie je komplexní manuál pro tvorbu obsahu relevantního vůči vaší cílové skupině. Součástí strategie jsou i vzorové materiály a návod, jak samotný obsah tvořit.

Tvorba linkbuildingové strategie

Vyhledávače používají zpětné odkazy jako signál, který značí autoritu webu. Následně tento signál využívají pro řazení výsledků ve vyhledávání. Pomůžeme vám najít cestu, jak rozšířit vaše odkazové portfolio.

Jak to probíhá?

V ideálním případě je SEO specialista zapojen už do procesu tvorby nového webu. Může tak pomoci například s analýzou klíčových slov a návrhem informační architektury. Pokud se dostaneme k již fungujícímu webu, pak začínáme SEO auditem.

Kolik to stojí?

SEO konzultace provádíme nejčastěji prostřednictvím Skypu, Google Hangouts nebo jiné online služby. Případně se můžeme domluvit na osobní schůzku. Cena SEO konzultace je 1 500 Kč/hod. bez DPH.

Ceny dalších služeb se odvíjejí od rozsahu práce. Nejčastěji začínáme SEO auditem, který odhalí technické i obsahové chyby webu. Cena SEO auditu u webů menšího rozsahu se pohybuje okolo 10 000 Kč bez DPH.

30 minutová konzultace zdarma

Poradíme, s čímkoliv si nevíte rady. Nezávazně. Vyplňte svoje kontaktní údaje a ozveme se vám.

Reference

Ondřej Pilný, ICO Index

Abychom si udrželi pozici jedničky na trhu, potřebovali jsme optimalizovat svůj web. Byli jsme překvapeni kvalitou i rozsahem technického SEO auditu, který jsme obdrželi.

Ondřej Pilný CEO ICO Index