PPC audit

Zkontrolujeme strukturu, rozpočty, výkon vašich kampaní a jejich nastavení. Nalezneme případné nedostatky a dodáme vám doporučení, která pomohou zvýšit návratnost vynakládaných prostředků do PPC reklamy.

Proč chtít PPC audit?

Důkladná kontrola vašeho PPC účtu pomůže odhalit chyby, které vás mohou připravovat o peníze. Za dobu, kterou se PPC věnujeme, jsme přebírali řadu špatně spravovaných PPC účtů. Na první pohled drobné nedostatky často znamenají desetitisíce vyhozené z okna, nehledě na ušlý zisk.

Jak to probíhá?

Spojíme se například pomocí videohovoru, kde vám poradíme, jak nám nasdílet přístupy do všech vašich účtů a do Google Analytics. Domluvíme se na termínu, do kdy účet zkontrolujeme, a pustíme se do práce.
Podíváme na nastavení kampaní, výkon jednotlivých klíčových slov a reklam, zkontrolujeme rozpočty a strukturu PPC účtu. Stranou nenecháme ani webovou analytiku, která často odhalí víc než samotné kampaně.

Jakmile budeme mít hotovo, pošleme zpracovaná doporučení e-mailem. Bez vašeho svolení nic nezměníme. Pak už je na vás, jestli si úpravy zpracujete sami, nebo správu PPC kampaní svěříte do našich rukou.

Proč u nás?

Správě PPC se věnujeme již několik let a jsme certifikovaným partnerem Google. Máme zkušenosti s vedením malých lokálních kampaní i správou rozsáhlých účtů se stovkami kampaní a statisícovými rozpočty.


Myslíte si, že by si vaše PPC kampaně zasloužily kontrolu? Ozvěte se nám.

30 minutová konzultace zdarma

Poradíme, s čímkoliv si nevíte rady. Nezávazně. Vyplňte svoje kontaktní údaje a ozveme se vám.

Reference

Jiří Neužil, NK Translators

Působíme ve vysoce konkurenčním prostředí. Digipanda nám pomohla efektivně nastavit a průběžně ladit naše PPC kampaně. Dvouciferný růst, který si každoročně držíme, je zásluhou také jejich skvělé práce a odbornosti v online marketingu.

Jiří Neužil CEO NK Translators
Andrea Hrubá, Flowmon Networks

Jsme IT firma a expandujeme do celého světa, Digipanda pochopila náš byznys a nastavila pro nás efektivní kampaně, díky kterým roste počet leadů.

Andrea Vaverková Marketing Director Flowmon Networks
Adam Šoukal, Roger

V Digipandě vytvořili nové PPC kampaně a zároveň nám pomohli s přechodem na nový web. Nakonec pro nás připravili školení, takže si PPC kampaně budeme moci spravovat sami.

Adam Šoukal CEO Roger