PPC audit

Zkontrolujeme strukturu, rozpočty, výkon vašich kampaní a jejich nastavení. Nalezneme případné nedostatky a dodáme vám doporučení, která pomohou zvýšit návratnost vynakládaných prostředků do PPC reklamy.

Proč chtít PPC audit?

Důkladná kontrola vašeho PPC účtu pomůže odhalit chyby, které vás mohou připravovat o peníze. Za dobu, kterou se PPC věnujeme, jsme přebírali řadu špatně spravovaných PPC účtů. Na první pohled drobné nedostatky často znamenají desetitisíce vyhozené z okna, nehledě na ušlý zisk.

Jak to probíhá?

Spojíme se například pomocí videohovoru, kde vám poradíme, jak nám nasdílet přístupy do všech vašich účtů a do Google Analytics. Domluvíme se na termínu, do kdy účet zkontrolujeme, a pustíme se do práce.
Podíváme na nastavení kampaní, výkon jednotlivých klíčových slov a reklam, zkontrolujeme rozpočty a strukturu PPC účtu. Stranou nenecháme ani webovou analytiku, která často odhalí víc než samotné kampaně.

Jakmile budeme mít hotovo, pošleme zpracovaná doporučení e-mailem. Bez vašeho svolení nic nezměníme. Pak už je na vás, jestli si úpravy zpracujete sami, nebo správu PPC kampaní svěříte do našich rukou.

Proč u nás?

Správě PPC se věnujeme již několik let a jsme certifikovaným partnerem Google. Máme zkušenosti s vedením malých lokálních kampaní i správou rozsáhlých účtů se stovkami kampaní a statisícovými rozpočty.

Myslíte si, že by si vaše PPC kampaně zasloužily kontrolu? Ozvěte se nám.

Kontaktujte nás

Reference

Jiří Neužil, NK Translators

Působíme ve vysoce konkurenčním prostředí. Digipanda nám pomohla efektivně nastavit a průběžně ladit naše PPC kampaně. Dvouciferný růst, který si každoročně držíme, je zásluhou také jejich skvělé práce a odbornosti v online marketingu.

Jiří Neužil CEO NK Translators
Andrea Hrubá, Flowmon Networks

Jsme IT firma a expandujeme do celého světa, Digipanda pochopila náš byznys a nastavila pro nás efektivní kampaně, díky kterým roste počet leadů.

Andrea Vaverková Marketing Director Flowmon Networks
Adam Šoukal, Roger

V Digipandě vytvořili nové PPC kampaně a zároveň nám pomohli s přechodem na nový web. Nakonec pro nás připravili školení, takže si PPC kampaně budeme moci spravovat sami.

Adam Šoukal CEO Roger