Reklama na sociálních sítích

Sociální sítě nabízí široké možnosti pracovat s vlastní komunitou i oslovit nové potenciální publikum. Díky informacím, které o sobě uživatelé poskytují, lze reklamu na sociálních sítích velmi přesně zacílit. Obávat se jich nemusí ani B2B firmy.

Jaké služby nabízíme?

Nemusíte tvořit desítky kreativní postů, aby vás na sociálních sítích bylo vidět. Efektivním nástrojem pro oslovení cílové skupiny je i placená reklama. Pomůžeme vám určit, která sociální síť  je pro vás ta pravá, a na základě vaší strategie připravíme kampaně. Pokud ještě firemní účty na sítích nemáte, pomůžeme s jejich založením, nastavením fakturačních údajů a dalšími nezbytnostmi pro úspěšné fungování reklamy.

V jakých sítích inzerujeme?

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • LinkedIn
  • Twitter

Kolik to stojí?

Cena správy reklamy na sociálních sítích se odvíjí od počtu kampaní, které pro vás budeme nastavovat.
Pokud na sociálních sítích ještě neinzerujete, pomůžeme vám se založením účtů a nasazením měření. Cena úvodního nastavení je 5 000 Kč bez DPH.

Zjistěte, jestli se vám vyplatí investovat do PPC reklamy, vyplněním krátkého dotazníku.


30 minutová konzultace zdarma

Poradíme, s čímkoliv si nevíte rady. Nezávazně. Vyplňte svoje kontaktní údaje a ozveme se vám.
Mária Svoreňová, Apimel

Díky kampaním na Facebooku a Instagramu jsme podpořili prodej medů v offline prodejnách a nasbírali nové fanoušky na sociální sítě. Ocěňuji především pečlivost a spolehlivost, s jakou naše spolupráce probíhala.

Mária Svoreňová Marketing Manager Apimel