Reklama na sociálních sítích

Sociální sítě nabízí široké možnosti pracovat s vlastní komunitou i oslovit nové potenciální publikum. Díky informacím, které o sobě uživatelé poskytují, lze reklamu na sociálních sítích velmi přesně zacílit. Obávat se jich nemusí ani B2B firmy.

Jaké služby nabízíme?

Nemusíte tvořit desítky kreativní postů, aby vás na sociálních sítích bylo vidět. Efektivním nástrojem pro oslovení cílové skupiny je i placená reklama. Pomůžeme vám určit, která sociální síť  je pro vás ta pravá, a na základě vaší strategie připravíme kampaně. Pokud ještě firemní účty na sítích nemáte, pomůžeme s jejich založením, nastavením fakturačních údajů a dalšími nezbytnostmi pro úspěšné fungování reklamy.

V jakých sítích inzerujeme?

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • LinkedIn
  • Twitter

Kdo nejlépe využije naše služby?

Naše služby využijí jak začínající projekty, tak i velké firmy. Na geografické působnosti příliš nezáleží. Máme zkušenosti s kampaněmi v různých jazykových mutacích pro Česko i zahraniční trhy.

Pokud vás zajímá víc, napište nám. Rádi si s vámi domluvíme nezávaznou konzultaci.

Kontaktujte nás

Mária Svoreňová, Apimel

Díky kampaním na Facebooku a Instagramu jsme podpořili prodej medů v offline prodejnách a nasbírali nové fanoušky na sociální sítě. Ocěňuji především pečlivost a spolehlivost, s jakou naše spolupráce probíhala.

Mária Svoreňová Marketing Manager Apimel