Online marketing pro SaaS

Přístup k online marketingu v B2B se od klasických e-shopů mířících na koncové uživatele liší. Hodně rozdílů ale nalezneme i v rámci samotné oblasti B2B marketingu. Specifickou kategorií je i SaaS marketing (z anglického Software as a Service). Má svá úskalí, ale nabízí také hodně možností a výhod oproti prodeji fyzického zboží. Pomůžeme vám z nich vytěžit co nejvíce.

Náš přístup

Základem práce je pro nás důkladný sběr informací. Čím více dat posbíráme, tím lepší služby můžeme dodat. Není to ale jen o úvodních analýzách, potřebujeme spolu komunikovat a zůstat v obraze. Marketing pro SaaS projekty je pověstný svou dynamikou, kterou se s klienty neustále snažíme udržet. Běžnou součástí naší práce jsou proto pravidelné konzultace a optimalizace stávajících kampaní.

Jaké služby nabízíme?

Někteří klienti potřebují pomoci určit směr jejich online marketingu, jiní vybírají konkrétní služby. Nezáleží na tom, jestli se spolu pustíme do tvorby strategie nebo například PPC kampaní.

Rozcestník služeb

Proč u nás?

V online marketingu máme mnohaleté zkušenosti, ať už se jedná o startupy nebo velké zaběhlé společnosti společnosti. Vycházíme z principů growth marketingu a snažíme se optimalizovat celou cestu zákazníka.

30 minutová konzultace zdarma

Poradíme, s čímkoliv si nevíte rady. Nezávazně. Vyplňte svoje kontaktní údaje a ozveme se vám.

Reference

Boris Bošiak, Reservio

Potřebovali jsme obsahovou strategii, abychom věděli, jaký obsah tvořit pro naše zákazníky. Nyní máme jasný plán, kterého se můžeme držet.

Boris Bošiak CEO Reservio